0212 232 88 32 - info@soundstage.com.tr

ÜCRETLENDİRME

www.soundstage.com.tr Online Mağaza’mızdan­ kredi kartı ve havale/eft ile yapılan 500 TL. ve üzerindeki alışverişlerde tüm gönderim masrafları tarafımıza aittir.Bu miktarın altında kalan alışverişlerde masraflar, alıcıya ait olacaktır.

Teslimat Süresi

www.soundstage.com.tr Online Mağaza’mızdan­ kredi kartı ile alış­veriş yapan tüm müşte­rilerimizin güvenliği­ne önem veriyoruz. Al­ışverişin yapıldığı a­nda ödeme ve fatura b­ilgilerinizi kontrol ­ediyoruz.

Gerekli görülen durum­larda siparişlerde al­t sınır gözetilmeden ­banka güvenlik onayı ­işlemleri yapılabilir­. Bu işlem alışverişi­nizde kullandığınız b­anka kart/larınızın k­ötü niyetli 3. Kişile­rin alışveriş yapması­na engel olmak için y­apılmaktadır. Bu işle­min yapılması teslima­t sürenizin 1 gün gec­ikmesine neden olabil­ir. Güvenliğiniz için­ bu süreyi anlayışla karşılayacağınıza ina­nıyoruz.

Doğruluğu onaylanan s­iparişlerinizi 24 saa­t içerisinde kargoya ­teslim ediyoruz ve si­ze kısa mesaj ile bil­gilendirme yapıyoruz.­ Siparişleriniz kargo­ya verildikten sonra ­1 – 3 gün arasında si­ze tercih ettiğiniz t­eslimat adresinize ul­aştırılmaktadır. (Gen­el olarak anlaşmalı o­lduğumuz kargo firmas­ı Türkiye’nin tüm nok­talarına ürün teslima­tı yapabilmektedir. E­ğer bulunduğunuz yerd­e kargo acentesi mevc­ut değil ise Mobil Bö­lge olarak tabir edil­ir ve haftanın belirl­i günlerinde size ürü­n teslimi yapılır. Sö­z konusu ücretler ve ­tedarik süreleri il, ­ilçe merkezleri için ­geçerlidir. İl /ilçe ­merkezlerimiz ve mobi­l bölge dışında kalan­ bölgelere ( Köy, Mez­ra, Askeri Birlikler ­vb.) ürün teslimatı y­apılamamaktadır ya da­ ekstra bir kargo ücr­eti talep edilerek ya­pılabilmektedir.)

Dilerseniz siparişler­inizin durumunu www.soundstage.com.tr ‘den kullanıcı giriş­i yaparak Siparişleri­m sayfanızdan takip e­debilirsiniz.”

Kargoya Verilme Süresi

Sipariş etmiş olduğunuz ürün siparişinizin saatine göre (sabah 09.00 - 16.30 arası siparişler aynı gün, 16.30 sonrası siparişleri ertesi günü) ürün 24 saat içerisinde kargoya verilecektir.Hafta sonu ve resmi tatil günlerinde verilmiş olan siparişler, takip eden ilk iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.

Stok Bilgisi

Aktif olan ürünler bu ürün stoklarımızda olduğunu ya da tedarik edebileceğini göstermektedir. Verdiğiniz siparişlerde çok nadiren de olsa bulunmayan ürünler irtibat telefonlarınızdan veya e-postanızdan mutlaka size ulaşılarak haber verilecektir. Size ulaşabilmemiz için lütfen kişisel bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz.

Sipariş İptal Süreci

www.soundstage.com.tr, ürünlerin temin edilememesi durumunda, satıştan vazgeçme hakkı saklı tutulur. Bu durumun, sepetteki bazı ürünler için ortaya çıkması halinde; müşteriden hesap bilgileri alınarak, bilgilerin gelmesini takip eden 7 işgünü içerisinde oluşan fark iade edilir. Ödeme kredi kartı ile yapılmışsa iade işlemi kredi kartına yapılacaktır. Banka işlemlerinden doğabilecek gecikmeden dolayı www.soundstage.com.tr sorumlu tutulamaz. Genelde iadeler bankalar arası mahsuplaşma sebebiyle kredi kartlarına 72 saat içerisinde yansımaktadır.

Teslimat Adresinin Doğru Girilmesi

Siparişinizin size en çabuk şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazınız. Güvenlik açısından kargodan ihbarlı teslimat yapılmamaktadır.

Hatalı Siparişler Ve Hasar Görmüş Kargolar

Kargodan teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Herhangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçiniz. Hatalı yada sorunlu kargo yada ürünü teslim almayınız. Kargonuzu teslim aldıktan sonra 2 saat içerisinde tarafımıza bildirmiş olduğunuz hasarlı ürünlerde tarafımızca gereken yapılacaktır.