TEAC TN-400 BT
0212 232 88 32 - info@soundstage.com.tr

TEAC TN-400 BT

4.830,00TL

Teac TN-400 BT Bluetooth'lu Pikap Çalar

 

 

ÖZELLİKLER

 

·Sağlam yüksek yoğunluklu MDF altlık hem titreşim yalıtımı hem de zerafet sağlar

·Çağdaş mat kaplamalar veya doğal ceviz kaplama seçenekleri mevcuttur

·Alüminyum döküm tablaslı ile üç farklı hız seçimi 33 / 45 / 78

·Yeni geliştirilen düşük dirençli, sabit dönme hızı için mil

·Evrensel tip başlıklar ile statik dengeli S-Kol

·Audio-technica kutu içersinde mevcut MM tipi AT95E kartuşu

·Subsonik filtre ile dahili Phono EQ Amplifikatör (THRU kapalı olduğunda)

·Dahili TI A / D Dönüştürücü, PC kaydı için 16 bit / 48kHz USB dijital çıkış sağlar

·Yüksek kaliteli Bluetooth® aptX® kablosuz ses iletimi

·İşlenmiş alüminyum çalışma topuzları ve ayakları

·Altın kaplama RCA jakları (LINE / PHONO çıkışı için) ve ton kolu kontakları

·Arka paneldeki GND terminali

·GND kablo bağlantısı bulunan RCA ses kablosu

 

Üç farklı hız seçimi 33 / 45 / 78

tahrikli alüminyum kalıp plakası Yüksek ataletli, alaşımlı alüminyum plakalı, yüksek torklu bir DC motor ile dayanıklı lastik düz kayış vasıtasıyla sürülür ve 33-1 / 3'lük derece derece sabit çalma imkanı verir, 45 ve 78 devir / dakikalık hızlar.

Yeni düşük dirençli iş mili
Tam hassas işlenmiş paslanmaz çelik mil ve dayanıklı pirinç rulman, azaltılmış sürtünme sayesinde doğru dönme hızını korur.

Yeni mat ve doğal ceviz ahşap
kaplamalar TN-400BT, dört cilalı kaplamanın yanı sıra doğal bir ceviz kaplama kaplaması olarak da mevcuttur.

Dahili Phono EQ amplifikatörü
TN-400BT, MM-tipi kartuşları destekleyen Phono amplifikatör / mikro sistemlere bağlanmasını sağlayan dahili bir Phono EQ amplifikatörüne sahiptir.Phono EQ amplifikatörü, titanyumdan gelen minik ses sinyalini en az bozulma ile yükselten yüksek çözünürlüklü bir NJM8080 op-amp çipi (JRC tarafından tasarlandı) kullanıyor.Geliştirilmiş

ses için yeni subsonik filtre
TN-400BT, 18Hz'in altındaki frekansları filtreleyerek aşırı LF sinyal seviyelerinin amplifikatörlere gönderilmesini önler ve bağlı hoparlörlere daha kolay bir elektrik yükü sunar.Bu filtre, aksi halde istenmeyen woofer hareketini indirecek çarpık vinil kayıtları oynatırken etkilidir (Phono EQ THRU olduğunda sesaltı filtre kapalıdır).

USB dijital ses çıkışı
TN-400BT ayrıca arka taraftaki bir USB portu üzerinden 16-bit / 48kHz çözünürlüklü dijital ses sinyali veren bir A / D Converter içerir.Bu, kayıtların PC'de dijital arşivlenmesine olanak tanır.Dönüştürüldükten sonra,

Kullanıcılar daha sonra kayıtları akıllı telefonlar ve araba CD çalarlar gibi cihazlara kolayca aktarabilir S-şeklinde statik dengeli ton kolu
S-şekilli, statik dengeli alüminyum ton kolu, bir karşı ağırlık ve kaymazlık mekanizması ile donatılmıştır; Tam basıncın yanı sıra dengenin ayarı ve oynatma sırasında doğru izleme.Ton kolu kaldırıcı ayrıca, ton kolunun kayıtlara düzgün bir şekilde düşürülmesi için takılmıştır.

Ton kolu evrensel tip kulaklıklar alır, böylece kullanıcılar kartuşları görece kolaylıkla değiştirebilir.Ses kolu ve kulaklıklar arasındaki sinyal kayıplarını azaltmak için bozulmamış bir ses sinyali vermeye yardımcı olmak için altın kaplama temas noktaları kullanılır.

AptX® codec ile Bluetooth® kablosuz ses akışı
TN-400BT'nin Bluetooth® kablosuz iletim sistemi, geleneksel SBC codec bileşeninin yanı sıra daha yüksek kaliteli aptX® ve AAC codec bileşenlerini desteklemektedir.Bu, kullanıcıların bir hi-fi sistemine sahip olmamasına rağmen, Bluetooth® özellikli kulaklıklar veya hoparlörler aracılığıyla gerçekten yüksek kaliteli vinil replay'ın tadını çıkarmaya devam edebilecekleri anlamına gelir.

TN-400BT'yi Bluetooth® kulaklıklarına veya hoparlörlere bağlamak çok basit bir düğmeye dokunarak gerçekleştirilir.Tek fonksiyonlu bir eşleştirme tuşu ve ilişkili bir LED göstergesi, bağlantı durumunun basit ve net bir şekilde onaylanmasını sağlar.

Oldukça ayrıntılı
TN-400BT, kayıt çalma sürecine zerafetgetiriyor.İşlenmiş alüminyum çalışma topuzları kaliteyi sızdırırken alüminyum ayak,Şok emici lastik vasıtasıyla yüksek yoğunluklu MDF şasisine bağlanmış, geri beslemeye karşı yüksek direnç sağlar.

Ses teknisyenden MM tipi Kartuş
Güverte, hafif, alüminyum bir konsol kullanan mükemmel, çok amaçlı bir MM kartuşuyla birlikte gelir; bu, doğru, son derece müzikal bir oynatma standardı sağlar.

  • Kredi Kartı ile Tek Çekim
  • Kredi Kartı ile Taksitli
  • Taksit Detaylarını Görmek için Tıklayınız
  • Kapıda Nakit Ödeme
  • Kapıda Kredi Kartı ile Tek Çekim
  • EFT / Havale
  • Henüz Yorum Yazılmamış ilk yorumu siz ekleyin!...