DIAPASON KARIS WAVE WITH STANDS
0212 232 88 32 - info@soundstage.com.tr

DIAPASON KARIS WAVE WITH STANDS

216.990,20TL

Adeta sanat eseri niteliği taşıyan hoparlörleriyle ün salan İtalyan markası Diapason, kurucusu Alessandro Schiavi'nin müziğe olan tutkusu ve doğadan aldığı ilhamla tasarlanıyor. Markanın Karis Wave adını taşıyan modeliyse Schiavi ve sanatçı Antonio Comini imzasını taşıyor. 

Tam teşekkülü bir akustik enstrümana benzeyen, yaylı bir çalgı gibi algılanabilen Karis Wave'in yekpare doğal bir kabuğu andıran kabini, doğadaki dalgaları taklit edercesine Canaletto cevizinin şekillendirilmesiyle oluşturulmuş. Algılanan harmonikleri yeniden canlandırabilen model üzerindeki el yapımı dalgalar, müziğin kayıt esnasındaki canlı halini en mükemmel şekilde kulaklara ulaştırmak üzere tasarlanmış...

 

Sadece 200 adet sınırlı sayıda üretilen ve Diapason'un en prestijli çalışmalarından biri olan Karis Wave, kendisi için özel olarak tasarlanan ayak ünitesiyle tamamlanmış.Türkiye'de tek olan hoparlörün numarası 15'tir.

Sanat, doğa ve teknoloji bir arada

El yapımı kabininin her milimetresinde, nesilden nesile aktarılan İtalyan el işçiliğinin detaylarının görüldüğü model; sanat, doğa ve teknolojinin bir araya geldiği nadir tasarımlardan biri! Belki de bugüne kadar üretilmiş en başarılı bookshelf hoparlör.

Diapason'un bildirdiği özelliklere uygun olarak Norveçli SEAS tarafından üretilen 19 mm'lik tweeter'lara ve düşük frekanslarda güvenilir performans sağlamak için geniş bir mıknatısla donatılan 11 cm'lik woofer'lara sahip olan modelin tüm dahili kablolaması ise, Hollandalı usta Van den Hul'ün sürücülere hızlı ve doğrudan sinyal yönlendirmesi sağlayan SCS-12'siyle yapılmış.

87 dB hassasiyeti, 60-20.000Hz arasındaki frekans yanıtı, zengin detayları, geniş sahnesiyle dikkat çeken Diapason Karis Wave'in sırrı ise adında saklı...

Müziğin tüm güzelliği, zarafeti ve çekiciliği doğal dalgalarla kulaklara ulaşıyor!

FİYATA STANDLAR DAHİLDİR.

TÜM DİAPASON MODELLERİNİ MAĞAZAMIZDA FARKLI YAPIDAKİ AMPLİFİKATÖRLER İLE TEST EDEBİLİRSİNİZ.

  • Kredi Kartı ile Tek Çekim
  • Kredi Kartı ile Taksitli
  • Taksit Detaylarını Görmek için Tıklayınız
  • Kapıda Nakit Ödeme
  • Kapıda Kredi Kartı ile Tek Çekim
  • EFT / Havale
  • Henüz Yorum Yazılmamış ilk yorumu siz ekleyin!...

    Bu Kategorideki Diğer Ürünler